یکی از اصلی ترین پلاستیک های بسته بندی برای تمامی تولیدات نایلون استرچ می باشد که بدون این نوع بسته بندی خط تولید متوقف خواهد شد گروه تولیدی سلفون یاسین با تضمین کیفیت و تحویل به موقع قادر به تولید انواع سلفون استرچ در تمام ابعاد و لایه بندی ها می باشد که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد .

قیمت نایلون استرچ پالت

قیمت بر حسب میزان سفارش شما قیمت گذاری می شود اما به طور کلی سلفون یاسین بر حسب هر کیلو گرم و میزان سفارش شما قیمت را به شما ارجاع خواهد ، برای دریافت قیمت تنها کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و حجم سفارش را ارجاع دهید تا در لحظه قیمت را به شما بگوییند ، به علت وضعیت اقتصادی نابسامان و تغییر قیمت مواد اولیه قادر به ثبت قیمت در وب سایت نیستم .

 

2 عامل بسیار مهم در کیفیت تولید سلفون استرچ وجود دارد که عبارتند از :

میزان کشسانی نایلون استرچ : همانطور که پیش تر گفتیم سانی پلاست با کیفیت تضمینی کشسانی هر 1 متر تا 10 متر پلاستیک استرچ در اختیار مشتریان قرار می دهد .
خاصیت چسبندگی : یکی دیگر از عوامل مهم میزان چسبندگی استرچ می باشد که بتوان به راحتی هر محصولی را بسته بندی کرد ، که خاصیت چسبندگی نیز به صورت تضمینی ارئه می شود .

 

انجام کلیه امور سفارش سازی

هر نوع سفارش سازی از طرف مشتری قابل قبول می باشد به طور مثال می توانید استرچ را به صورت رنگی سفارش دهید اما به علت جنس نازک استرچ هیچ نوع چاپی بر روی استرچ امکان پذیر نمی باشد .