پلاستیک بسته بندی مواد غذایی

تمام کارخانه های تولید مواد غذایی نیاز به یک نایلون بسته بندی با یک چاپ با کیفیت نیاز دارند ، گروه تولیدی سلفون یاسین قادر به تولید انواع پلاستیک بسته بندی مواد غذایی با حذف واسطه ها و به صورت مستقیم از کارخانه است که باعث شده نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتری بگذاریم .

به طور متداول محصولات غذایی با لمینت های مختلف OPP ، CPP ، BOPP و پلی اتیلن بسته بندی می شوند و دلیل اصلی آن جلوگیری از تماس مستقیم محصول با چاپ می باشد.

یکی از دلایلی که محصولات غذایی را لمینت می کنند مقاومت بیشتر بسته بندی است و نیز دلیل اصلی دیگر آن پر شدن لایه های پلی اتیلن برای جلوگیری از تماس هوا آلوده و باکتری های موجود در فضای اطراف بسته بندی می باشد.

اهمیت کیفیت چاپ و کیفیت تولید
اگر کارخانه تولید مواد غذایی شما یک تولیدی برند و معروف نیست فراموش نکنید که بیش از 90 درصد فروش شما به بسته بندی جذاب و چشم گیر بر می گردد ، که برای داشتن یک پلاستیک بسته بندی مواد غذایی چشم گیر باید دو عوامل را در نظر گرفت :

کیفیت چاپ : یکی از مهم ترین موارد در بسته بندی مواد غذایی کیفیت چاپ آن است ، زیرا در صورتی که کیفیت چاپ مناسب نباشد باعث کاهش مشتری شما می شود که در آخر راندمان فروش شما را پایین می آورد.
طراحی چشم گیر : هر چقدر هم که کیفیت چاپ بالا باشد اما طراحی چاپ روی پلاستیک نامناسب باشد ، باز هم باعث کاهش راندمان تبلیغاتی و فروش محصول غذایتان می شود.
سلفون یاسین : گروه تولیدی سلفون یاسین کیفیت چاپ را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهد ، همین طور در رابطه با طراحی هم می تواند به مشتری پیشنهاد اساسی دهد یا اینکه به طور کلی طراحی نایلون بسته بندی را به ما بسپارید.

انواع پلاستیک بسته بندی مواد غذایی

به طور کلی مواد غذای با جنس سلفون ترس بسته بندی می شود که باز خود سلفون ترسبافون دارای دو جنس مختلف است که عبارتند از :

1 – فیلم OPP

فیلم opp با قابلیت چاپ پذیری و لمینت بالا شفاف می باشد و دارای سطح یکدست و عالی است .

opp لمینت با opp برای محصولات بسته بندی با مقاومت کمتر استفاده می شود مانند بسته بندی ظروف یکبار مصرف ، قاشق چنگال یکبار مصرف و ….

2 – فیلم CPP

فیلم cpp نیز با قابلیت چاپ و لمینت بالا شفاف بوده ، و از فیلم opp کمی نرم تر است.

opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام  دوخت بالاتر مورده استفاده قرار می گیرد ، مانند ماکارانی ، چیپس و پفک ، حبوبات ، قند و شکر و…

 

به طور کلی برای تولید از دو نوع استفاده می شود که عبارتند از

  1.  سلفون صدفی : سلفون صدفی می توان به نمونه های بسته بندی محصولات نمک اشاره کرد .
  2.  سلفون متالایز : سلفون های متالایز می توان به بسته بندی چیپس و پوفک اشاره کرد که دارای طرح آلمینویمی در داخل بسته بندی است.

تولید پلاستیک بسته بندی مواد غذایی در سلفون یاسین

انواع محصولات بسته بندی مواد غذای قابل تولید با بالا ترین کیفیت ممکنه در تولیدی سلفون یاسین است ، به این دلیل که به کیفیت کاری خود ایمان داریم محصولات را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهیم .